| Urssuletz a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul mai exact cu chat-ul. Inainte vorbeam cu un baiat in fiecare seara iar dintr-un timp nu l-am mai vazut intrat dar el de fapt e intrat si invers. Nici eu nu-l vad nici e nu ma vede daca sunt pe tel imi spune a fost activ acum 2, 32 secunde. Intrebarea mea este am facut noi ceva si cum pot sa -l vad din nou si el pe mine?

3 răspunsuri:
| Sexxy a răspuns:

Unul din voi are chatul oprit.iar mesajele primite vin direct in inbox, sus

| Urssuletz explică (pentru Sexxy):

Nu cred alti prieteni ne vad normal numai noi intre noi!

| Sexxy a răspuns:

Ai setat la chat sus la setari avansate vreo optiune care permite asta, ia vezi