| MiCuLMaIdAnEz a întrebat:

Am o problema cu laptopul, modelul e HP 620.
Cand apas pe butonul de wi-fi acesta nu se aprinde ramane tot portocaliu in loc sa se faca albastru. Se aprindea pana am apasat odata si de atunci nu se mai aprinde daca puteti sa imi lasati explicati gen:
Du-te in >>>Start....... Sau daca e nevoie sa descarc ceva sa imi lasati un link.
Multumesc pentru ajutor.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Iti functioneaza reteaua wireless? Daca da, nu-i nimic. Incearca sa-l opresti si sa-l pornesti iar, vezi sa nu fie dat disabled placii de retele din device manager, si reinstaleaza driverul, vezi poate functioneaza corect dupa.