| Ciocoflencea a întrebat:

Am o problema la laptop nu im merge nici un borwsar in afara de internet explorer, iar celelalte programe care se leaga cu internetu im arta ca nu sunt connectat, dar eu sunt iar cand dau depanare deoarece am windows 7 nu im gaseste nici o problema.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un browser precum Internet Explorer, la versiunea 9, e bine si asa! E un browser foarte bun.
Vezi ca celelalte browsere sa nu opereze in mod offline sau sa nu fie restrictionate de firewall(cel de la un antivirus, cel mai probabil).

| andreisdas23 a răspuns:

Niciun browser? Intra aici www.ologeni-zone.forumz.ro te inrgistrezi pe forum-ul aceste si pui intrebarea taa si in 1 min primesti raspuns.Dar trebuie sa te inregistrezi.Bafta/