| djrobert11 a întrebat:

Am o problema si eu la Pc. cand intru in aproape orice program. joc, program. ce o fii el. imi apare o eroare. daca stiti este o fereastra care scrie sa zicem pe ea D:\Jocuri\Counter-Strike1.6 as vrea sa ma ajutati si pe mine. sta cam vreo 2 minute si dupa se inchide fereastra aia care mi-a aparut. este negru cu alb si cu oleaca de albastru conturu. si inautru negru. si are o chestie care sa scriu si este alba si ticaie. adica apare si dispare. iar dupa se inchide. Var Rog frumos ajutati-ma. eu as alege sa imi reinstalez windowsul. dar vreau sa stiu ce problema este. adaugati va rog frumos robyy.robert11@yahoo.com Sau daca stii despre ce vb lasa-ti Mesaj! Funda

Răspuns Câştigător
| Fizy93 a răspuns:

Cred ca ceva ti-a sters instalurile de la jocuri si programe. Ai antivirus? Ma rog... reinstalezi jocul/programul sau in cel mai rau caz windows-ul si enjoywinking

2 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Reinstalezi windows-ul

Sau daca ai placa Nvidia trebuie sa faci update la placa www.nvidia.ro si dai la update si modelul de placa pe care il ai.

| djrobert11 explică:

Oke. mersi mult