| UIV27 a întrebat:

Am o tableta galaxy note 8.acum o luna am descarcat de pe net android 4.2.2 ca aveam 4.1.2 si nu puteam actualiza softul.s-a instalat chestia aia dar tot 4.1.2 aveam.(chestia aia am instalat-o ca pe youtube : am tinut apasat butonul de pornire si butonul de volum si cu un program pe pc )am resetat tableta dar acum cand dau actualizare software zice ca dispozitivul a fost modificat.ce sa fac?

1 răspuns:
| RomanianTutorials a răspuns:

Nimic. Nu se mai poate nimic in cazul inlocuirii rom-ului original. Si eu am patit cand mi-am ROOT-at telefonul. Incearca pe www.sammobile.com sa gasesti rom-ul original. Eu nu am avut noroc pe S4