| condemnedAntagonist a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy tab 10.1 inch si e putin retardata.In general merge bine,cu toate ca mi se inchid aplicatiile singure,am defectiuni la volum,are o zgarietura mare pe ecran si a fost roasa de caine,dar e foarte buna.
Problema mea este ca merge greu internetul pe ea(nu,nu e cu WiFi,e card de internet)si pe youtube nu pot sa pun un clip,nu merge, chiar daca dureaza 1-2 minute,si apare uneori si chestia cu"Not responding..." etc, etc.
Cum fac netul sa mearga repede?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Este defecta, nu retardata.