| JetBlueJet a întrebat:

Am primit un fel de oferta ~Cand am intrat pe Internet Explorer~ care zice ca pot sa-mi dau upgrade gratuit la Windows 10.
Daca dau pe "Accept" ce va trebui sa instalez eu?
~Nu cred ca voi avea toate programele care le am si acum si de aceea intreb~
Si cum ma voi reconecta la internet? ca eu n-am wireless in toata casa
Si cum fac? Upgrade'z windows 10 (Vreu sa-l bag pe D -Sper sa mearga-) si apoi sterg ce am? ~Ma gandesc ca poate nu o sa mi se stearga nimic -_-
http://imgur.com/a/aIB90
Help

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Programele se pasteaza prin upgrade si fisirrwle datele driverele baie upgradeaza

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sys cum sa ai windows 10 fara sa ai conexiune buna de net? Personal recomand o instalate full nu un upgrade trebuie sa vezi de drivere, pc tau etc nu te grabi aiurea

| JetBlueJet explică (pentru RAY):

Multumesc :)
Si Awwww Mi-ai zis sys

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Windows 10 e gratis pana luna asta pe 29 deci nu prea are rost sa-ti faci upgrade si in plus unele programe sau jocuri sunt incompatibile si nu o sa mearga. Daca vrei neaparat sa faci update dai acolo si se descarca, dupa ce e gata dai restart si isi face singur ce are de facut, dar dureaza o ora sau doua

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Deci dupa ce trece de 29 va trebui sa platesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Se dezactiveaza, si o sa aiba nevoie de un key nou

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Aw... merci

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cp

| RAY a răspuns (pentru JetBlueJet):

Daca ai windows cu licenta nu trebuie sa platesti nimic dar banuiesc ca e piratat deci va aparea asta