| alexinho7 a întrebat:

Am probleme cu sunetul intr-o zi ma uitam la niste videoclipuri si din greseala am scos o mufa din unitate si imediat dupa aceea sunetul sa oprit, am bagat mufa la loc si am verificat iar sunetul tot nu mergea am verificat volumul si era la maxim ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa bagi mufa aia in jack-ul verde.

| Ana213 a răspuns:

Daca ai scos mufa din greseala e posibil sa se fi rupt vreun fir din inuntru, oricum incearca sa conectezi mufa la toate jak-urile din spate fiindca eu am patit ca la mine se mearga conectat doar la culoarea portocaliu.

| alexinho7 explică:

Da dar imi arata ca boxa este deschisa si cand dau la maxim se aude un fasait dar daca dau la muzica sau ceva nu se aude