Întrebare recomandată | Cadillac a întrebat:

Am raportat pe cineva pe facebook ca a postat o poza suparatoare la adresa mea.In cat timp imi vor raspunde cei de la facebook?

Răspuns Câştigător
| DJBlade69 a răspuns:

Nu fi asa sigur...eu am raportat mai multe poze de la o pagina de pe facebook si in maxim 2 zile au fost sterse!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti vor raspunde...

| ℓαυяα a răspuns:

Si eu am am raportat, dar nu s-a intamplat nimic laughing

| Zeekon a răspuns:

Raportatul nu te ajuta cu nimic. Are rol pur estetic.

| DJBlade69 a răspuns (pentru Zeekon):

Nu fi asa sigur...eu am raportat mai multe poze de la o pagina de pe facebook si in maxim 2 zile au fost sterse!

| stefan1234567 a răspuns:

Daca il raportezi pe tip se poate ca lui sa i se blocheze accesul la a mai trimite mesaje sau notificari si nu poate trimite cereri de prietenie!