| Rusupaul1991 a întrebat:

Am reinstalat windows si am vazut ca dupa ce am facut updateurile de la windows imi merge foarte greu!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu licență?

| dullcat a răspuns:

Buna.Asta se poate intampla cand dai accepti din fereastra aia enervanta care iti cere sa programezi.Ideal e sa il reinstalezi tu.

| NLS a răspuns:

Ce componente ai? (model exact procesor, cantitate de RAM, ai SSD sau HDD?)
Despre ce versiune de Windows e vorba? De unde e luata?

| Rusupaul1991 explică (pentru NLS):

Am lyat-o de pe Microsoft

| AmandinaDragan a răspuns:

Asta-i Windows. Instaleaza o varianta de Linux.

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns (pentru KronstadtRevival):

Am am Debian si este perfect.

Răspuns utilizator avertizat
| Rusupaul1991 explică (pentru KronstadtRevival):

Merge ubuntu la jocuri?

Răspuns utilizator avertizat
| RaduRobertRO a răspuns:

Vezi ce hardware are nevoie sa mearga ok. Mai ales pe partea de RAM [ cat ai si cat ramane liber ]

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru RaduRobertRO):

In caz ca nu stii sa citesti, are o problema de SOFTWARE, nu hardware!
E ca si cum i-ai spune la un bolnav psihic: ''fa-ti radiografie la picior''