| anonim_4396 a întrebat:

Am şi eu o întrebare: folosesc Windows 7 Ultimate şi doresc ca Windows-ul să fie cu update-ul la zi; ...am instalat eu programul Windows Loader. întrebarea este: odată ce am instalat acest program... pot sa dau liniştit update la windows? nu mă trezesc că după ceva timp voi fi prins de către Microsoft Genuine? aştept un sfat sau un ajutor din partea voastră/experţilor. ca recompensă dau fundăhappy mulţumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu update-ul ON, nu poti sta linistit niciodata. Nu exista programe infailibile care sa te fereasca de testarea genuine. Nu inteleg de ce nevoie ai de update. Eu am XP Professional SP2, o editie black prelucrata, iar pentru protectie folosesc o compilatie de mici programe gratuite. Nu am probleme.

| meN2citY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer...multă lume spunea că dacă ai update-ul la zi e ok şi că wind. merge mult mai ok. de asta mă întrebam dacă merită să mă risc sau nu. şi m-am gândit să întreb specialişti mai pricepuţihappy şi mersi pentru răspunshappy

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Depinde ce activator ai folosit! unele pacalesc microsoftul altele nu! depinde si windowsul cat de bine e piratat! eu unul am avut noroc!

| ταξιδιώτης a răspuns:

In cazul asta pune windows update pe off.