| afrodita3333 a întrebat:

Am si eu o intrebate care sunt convinsa ca pentru multi va parea banala.am de facut un referat pentru scoala, bibliografia unui scriitor.am downloatat de pe net un fisier text ce contine bibliografia dar nu stiu cum sa il scot la imprimanta.imi puteti spune va rog pasii. fundita celui mai explicit raspuns.

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Ti apasata tasta CTRL si apoi apesi pe tasta P. Apoi in noua fereastra la mijloc sus daca ai mai multe imprimante instalate poti sa iti alegi imprimanta la care sa dai.
Apesi pe butonul de print si gata... asta daca nu ai si alte probleme.
Pentru alte tutoriale: http://www.tutorialepc.ro

Abh
| Abh a răspuns:

Intri in File si apesi Print. Sau daca word-ul tau e 2007 ai o mica discheta albastra in stanga sus.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Transferă-l pe WordPad.

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Cred ca cel mai simplu e sa dai click dreapta pe fisier (inainte sa il deschizi) si sa dai "print" happy

| dyana_8491 a răspuns:

E foarte simplu te duci unde scrie imprimare si dai clik acolo! asta daca ai imprimanta instalatawinking
daca nu o ai trebuie sa o instaleziwinking