| Anonimul912312 a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook-ul. Am vrut sa creez o un blog,dar eu cred ca am creat o pagina si am creat-o,dar acum cand intru cu adresa pe care am avut facebook-ul meu, nu imi intra in el, imi intra in pagina aceea si nu mai imi intrastraight face ce pot sa fac? ati putea sa ma ajutati? va rog

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Esti prea incoerent sa-ti faci blog, n-am inteles nimic din intrebare.

| Allexinno1988 a răspuns:

Salut daca vrei sa iti faci un blog, il poti face de aici www.blogratuit.ro/ {gratuit} daca ai probleme cu facebook intra la setari si strege toate atasamentele la contul tau si atunci vei putea intra fara probleme pe FB bafata

| Anonimul912312 explică:

Deci... Eu am vrut sa imi creez o pagina, si am pus tot adresa pe care aveam facebook-ul meu... si acum cand bag adresa si parola imi intra pe pagina aceea, nu pe facebook. Ma-ti putea ajuta?