| CovrigNesarat a întrebat:

Am si eu o problema cu imaginii de font a Pc ului meu ..Am dat in joaca pe Properties/Appearance/Advanced si am schimbat culoarea desktopului. Acum mereu apare la fiecare icon numele programului inconjurat intr-un font. Cum il fac sa se vada doar scrisul fara acel font?

Funda!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nene, "inconjuratu" ala e background, fonturile sunt alea din el.
Control Panel > System > Advanced > Performance Tab > Settings Button si bifezi: Use Drop Shadows for Icon Labels on the Desktop

1 răspuns:
| CovrigNesarat explică:

Am bifat si tot ramane.