| FitszeBrunethe a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul si cred ca este softul de vina, dar as vrea sa stiu si parerea voastra. Astazi am intrat pe mess de pe telefon si dupa 5 secunde mi-a disparut imaginea, l`am redeschis, da` tot asa imi face, imi apare imaginea 2 -3 secunde si apoi iar` mi se inchide, oare este softu` de vina? sad

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

thinking pai atunci e sigur cazut softul si nu te costa mai mult de 20 de lei sa il faci

5 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Ori softul ori e spart ecranul (te costa o groaza sa il faci)

| FitszeBrunethe explică (pentru MYK3):

Daca era spart ecranul, observam si nu m`ai intrebam, nu crezi?

| MYK3 a răspuns (pentru FitszeBrunethe):

thinking pai atunci e sigur cazut softul si nu te costa mai mult de 20 de lei sa il faci

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

80 % ca da si eu am patit dul la un service si til instaleaza daca pot

| Denyl a răspuns:

Ce model este mobilul tau?