| Çeliker_Arif_1996 a întrebat:

Am si eu o problema, in timp ce navigez pe net mi se restarteaza PC-ul nu cand intru in google, sau ceva de genu, sa zicem ca merge 30 min, 2 h, 4 h, insa se restarteaza cand stau pe net, spre exemplu cand ma uit la un film dupa o perioada de timp se restarteaza, daca nu stau pe net, sa zicem ca omor solitaire, sta deschis calculatorul si 15 mii de ore. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| raveny a răspuns:

Cred ca sursa e pe duca... se incalzeste prea tare

| Çeliker_Arif_1996 explică (pentru raveny):

Ar avea vreo treaba cu sursa ca se incalzeste prea tare? daca cateodata nu tine nici 20 de min imediat cel deschid intr-un in google si poc restart?

| raveny a răspuns (pentru Çeliker_Arif_1996):

Problema poate veni ori de la surs sau de la procesor iti recomand sa-l desfaci si sa-l cureti de praf

| raveny a răspuns (pentru raveny):

Sursa*