| PirvuDaniel1996 a întrebat:

Am un Huawei FT8090 si as vrea sa-i as vrea sa aflu cum fac sa pot face wireless. Adica cateodata scot un fir din spate din modem si face wifi si altadata nu merge deloc.Ce pot face.

Si mai am o intrebare daca as vrea sa-l iau undeva cu mine unde are cablu de net prin fibra optica poate merge sa fac wifi cu el?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

El emite automat un wireless, tu doar treuie sa te conectezi la el. Daca il iei in alta parte, si ai nevoie de anumite setari la net, le faci, si se potriveste si mufa, da.( sa fie compatibil pe rj11 sau rj45).