| Vickyy a întrebat:

Am un laptop Acer TravelMate 6592.
De cateva zile incerc sa-i reinstalez Windows-ul (7),si nu reusesc.
Adica,imi apare chestia aia cu press any key to boot from cd or dvd,iar apoi la loading files, am scos dvd-ul fara sa vreau si mi-a aparut pe ecran o eroare: 0xc00000e9. Ce trebuie sa fac? Urgent, multumesc!

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Bagi dvd-ul inapoi ii dai restart, si apoi cand apare press any key to boot from cd or dvd, apesi orice tasta si de aicea trebuie sa mearga normal!

| Vickyy explică (pentru SDC):

Am incercat si asa, dar singura chestie care imi apare e cursorul si in rest, ecran negru.

| SDC a răspuns (pentru Vickyy):

Daca dai restart la pc iti apare ecran negru?

| Vickyy explică (pentru SDC):

Am rezolvat happy Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Formatează cu un disk de windows xp apoi instalează iarăși windows 7 și gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga inapoi CD-ul cu sistemul de operare, restarteaza si pe urma cand iti apare press any key to boot... apasa o tasta si restul ar trebui sa mearga de la sine.