| AlexPkzzz a întrebat:

Am un laptop HP 625.De cand l-am cumparat nu am avut probleme cu el, dar de vreo 3 saptamani cand joc un joc mai mare de exemplu FIFA 12 dupa 10 minute dupa ce a pornit jocul se incinge laptopul si se stinge. Ce pot sa fac? DAU FUNDA PENTRU RASPUNSUL CEL MAI BUN.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara-ti un suport cu coolere. Sunt in magazine suporturi cu unul, doua sau trei coolere. Cu ceva pana in 100 lei airezolvat problema. Pana una alta pune doua-trei carti in partea din spate ca sa intre aerul pe sub el.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti cu o funda sau cu un vot. Eu asa am invatat cand eram mic ca trebuie sa multumesti cumva unuia care te-a ajutat sau incearca sa te ajute.