| AmansyoK1 a întrebat:

de 2 zile mi se stinge laptopul intr-una se incinge dupa 10 minute se stinge ce credeti ca are trebuii sa fac? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Pai ai putea sa-ti cumperi un fel de suport pentru laptop cu racire suplimentara... daca nu crezi ca ar merge varianta asta, du-l la un service.

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un service daca nu te pricepi tu sa il repari

| LolaLollita a răspuns:

Poti incerca sa iei un cooler pentru laptop. Daca face la fel, du-l la un servicehappy

| Valutzzzu a răspuns:

Cumpara-ti un suport pentru el cu ventilator, daca nu merge du-l la ''doctor''.