| Dreezy a întrebat:

Am un mp3 watson. cand il aprind imi apare pe ecran watson cum aparea mereu, si ramane blocat. stie cineva ce pot sa ii fac?
Multumesc anticipat! Funda

2 răspunsuri:
| something a răspuns:

De obicei mp3-urile au un buton de reset. El este de obicei intr-o gaurica mica si il apesi cu un ac sau o agrafa incearca chestia asta... Daca nu merge ar mai exista solutia sa il desfaci si sa vezi ce nu-i in regula daca nu ai garantie la el.

| Dreezy explică (pentru something):

Pt inceput imi cer scuze ca raspund atat e tarziu dar am fost plecat din tara. am apasat butonul acela dar degeaba. l`am si desfacut dar nu imi dau seama ce are, sau ce ar trenbui sa modific