| Nagato123 a întrebat:

Am un prieten, a venit la mine si mi-a zis ca are o problema cu calculatorul, problema este ca el a vrut sa curete calculatorul si a scos putin sursa ca sa o curete, cand a pus firele inapoi nu i se mai alimenta, pornea unitatea doar i se aprindea un led. Daca stiti ce ar putea avea va rog sa puneti raspunsul aici, funda!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Sa desfaca si sa repuna firele la loc, si sa curete conectorii, sa sufle putin in conectori, s-ar putea sa fie praf

| Nagato123 explică (pentru RB26DETT):

Mufa de la placa de baza sau mufele de la dvd si hdd?

2 răspunsuri:
| adriano26 a răspuns:

Sa scoata placutele de ram, apoi sa-l porneasca (se va auzi un bip lung), il inchide, repune placutele si probabil va merge.