| aurelian12 a întrebat:

Am un program numit backtrack 5 r3 Linux ....stiu in mare parte cum se foloseste si cum functioneaza dar nu imi este clar un lucru. Este un fake? sau ce ca am incercat cu VMware player sa fac o pagina fake de facebook si mie mi-a mers, dar celorlalti cand le dadeam ip-ul nu mergea siteul fake.Sau am incercat sa flodez un site si a mers...cel putin mie dar celorlalti le mergea in continuare acel site. Ce naiba are? Trebuie instalat in locul windowsului? sau ce? Si daca imi spuneti ca trebuie instalat in locul windowsului. spuneti-mi cum intru in internet ca sunt pe cablu nu pe wireless.(Ps. folosesc backtrack 5 r3 cu VMware.)

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu ai inteles cum se foloseste utilitara aia si mai bine pentru ca vad ca ai ganduri cam naspa cu ea. si nu, nu este fake doar ca trebuie sa stii cum sa folosesti si daca il instalezi in calculator nu schimba cu nimic pentru tine.

| aurelian12 explică (pentru al3xander):

Nu am ganduri naspa cu acest program vreau doar sa invat mai multe si am testat cu niste prieteni de ai mei unul a facut un forum iar celalalt a testat pagina de facebook dar nu le mergeaaaaa dar mie da......asta incerc sa spun si astept un ajutor... daca se poate.