| Matt24 a întrebat:

Am un stick de 8Gb si acum cateva saptamani antivirusul mi-a detectat ceva in neregula cu el si a sters o fila de pe el iar acum cand il deschid, imi arata un folder gol desi la proprietati imi arata clar ca am date pe el.Ce pot face astfel incat sa nu pierd datele de pe el?

Răspuns Câştigător
| firstboy a răspuns:

Descarca recuva ca si program.
Este un program de readucere a informatiei sterse, nu te panica ea este inca acolo, mult succes.happy
Si mie mi s-a intamplat...

| Matt24 explică (pentru firstboy):

Stiu ca informatia este inca acolo, nu stii daca recuva poate readuce informatia organizata in foldere cum era inainte sau este alt program care face asta?

| Gabitzu246 a răspuns (pentru Matt24):

Nu cred ca mai ai ce sa ii mai faci, dar incearca sa dezinstalezi antivirusul ca s-ar putea sa acele date sa fie blocate de antivirus si sa nu ti le mai arate.

| firstboy a răspuns (pentru Matt24):

Scuze ca am raspuns asa de greu dar ba da este corect organizata, incearca, n-ai ce sa pierzi, eu am recuperat de pe un stic de 36 de gb 8000 de poze si 542 de fisiere pdf...happy
Icearca-l si ai sa vezi, imi cer totodata scuze pentru timpul lung de raspuns...happy

Mai vb.

| firstboy a răspuns (pentru Matt24):

Este posibil sa nu o mai readuca inapoi sub forma de foldere,, dar o readuce si poate exista dar nu stiu un program de organizare a datelor, happy

| Matt24 explică (pentru firstboy):

Am reusit sa o recuperez pe foldere cu programul pe care mi l-ai sugerat, are o astfel de optiune