| kMirke a întrebat:

Am un WW Tiguan 2011
Si am optiunea sa conectez telefonul sa vorbesc in masina, cred ca stiti!
Dar zice ca nu este compatibil
Am un Nexus 6 Android ( cu cea mai recenta versiune de Android )
De la omu care am cumparat-o avea un Iphone si la el mergea, baga si muzica pe telefon de se auzea in masina.
Nu merge pe Android, si trebuie neaparat IOS?

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Merge si pe Android, problema e la Nexus,( modelul ma refer, orice e posibil, sa te faca sa cumperi doar Samsung S sau din astea mai scumpe) probabil nu e compatibil sau e prea noua versiunea bluethoot la el si de aia