| Cσσкiє a întrebat:

Aparatele foto Olympus sunt bune? Îmi place mult FE-46 ( http://www.cameredigitale.ro/olympus-fe-46-pure-white ). Are vreunul dintre voi? Merci.

4 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Olympus e net superior BenQ. mie mi se par bune astea Olympus, sunt "faimoase" pentru calitatea lor si asta conteaza destul de mult (parerea mea tongue)

| Anonim134 a răspuns:

Eu sincer nu credwinking dar na...cum zici eu am BENQ si e foarte bunwinking [funda?batting eyelashes]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un olimpus, dar toti zic ca sunt bune. auzeam ca cele mai grozave ar fi Nikon, Canon si olimpus. deci daca iti permiti sa-ti cumperi unul, banuiesc ca se merita. acum in general toate fac poze, diferenta apare la zoom-ul optic, setari, etc. acolo ar trebui sa te uiti ce are un model si ce nu are celalalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt excelente! Detin un Olympus de 2 ani si sunt foarte multumit!