| JoinTu a întrebat:

Are cineva idee cum ma conectez la net prin wireless depe laptop (ma aflu langa un router wireless care nu are pass si m-am gandit sa folosesc laptopul)? Prima data cand folosesc conectiunea la net prin wireless depe un laptop rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Dai pe start > conect to wirells network conection iti apare o lista de router wirels si selectezi pe care vrei sa te conectezi si dai conect la windows xp

| AgathaRo a răspuns (pentru FlorinFindus):

Nu a specificat ce sistem de operare are.

1 răspuns: