| GiovannyGrandiossu a întrebat:

As vrea sa stiu de ce acest site nu se actualizeaza in timp real, avand in vedere volumul mic de date. Si daca e adevarat ce spun eu, de ce nu se rezolva. Deci, de ce?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate ca ar trebui sa-ti raspunda adminii, dar din ceea ce s-a stabilit recent, ca TPU este situl de socializare nr. 1 din Romania, nu prea cred ca are trafic mic de date!
http://www.money.ro/......en-ro.html

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tocmai datorita volumului mare de date, accesarilor foarte numeroase si postarilor foarte frecvenet (multe postari pe unitatea de timp). Oricum, eu cred ca actualizarea este suficient de buna, nu se grabeste nimeni ca la raliu. Nu am avut niciodata problema datorita actualizarii, asa ca nu vad ce sa se rezolve.

| GiovannyGrandiossu explică:

Are trafic mic de date, pentru ca pe aici circula numai text. Mai ales ca sunt doar 50. 000 useri. Actualizarea dureaza uneori pana la 15 minute. In regula, am priceput, noi suntem romani, va multumesc pentru raspuns. Conform alexa.com TPU e pe 121, foarte departe de neogen, astea sunt alte "treburi" pana la urma, nu tin cont de ele.