| lucybzz a întrebat:

Aseară m-am dezauntentificat de pe id-ul meu și m-am băgat pe altul, după ce am ieșit de pe ăla și am vrut să mă bag pe al meu îmi zice " Yahoo Messenger Troubleshooter - We can't sign you in to Yahoo Messenger! There might be a problem with your Internet connection... " și nu mă mai lasă să ma autentific pe id-ul meu dar pe altul ma pot conecta fara probleme.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Enki a răspuns:

Asa am patit si eu odata, dar nu am incercat sa fac nimic ca sa rezolv asta, asa ca l-am lasat asa si dupa vreo saptamana si-a revenit si am putut intra iar pe id-ul meu.incearca sa-l lasi asa cateva zile, daca nu intreaba-l pe neluL.el e foarte priceput in deastea.trimite-i un mesaj si adoua zi iti va raspunde.are peste 1000 de raspunsuri castigatoare.winking

| Ryuuzuka a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie azi. Instaleaza din nou messul si iti merge.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Incearca sa intri de pe pagina Yahoo, si eu am patit la fel si inca nu i-am dat de cap, dar la mine cand ma loghez de pagina lor imi cere raspunsul la intrebarea selectata la creearea contului.