| cOsTeL966 a întrebat:

Astazi am intrat pe la 12 la laptop si mergea perfect iar acum cand intru nu mai merge... mi se duce pana la windows acolo unde se incarca si ramane asa... daca dau si la windows repair acolo imi apare ceva cu erroarea : 0xc00000e9 am cautat pe google si cica e de la hard. dar eu nu inteleg cu sa se strice din senin daca nici nu l-am miscat din loc.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, ar fi perfect.

Si eu am patit asa cu laptop-ul, a venit un prieten la mine cu un CD cu windows, si mi l-a facut ca nou big grin.

Deci fa si tu la fel.
Bafta!

| RazvanPandele a răspuns:

Incearca sa il formatezi...