| BoOoMbOnik a întrebat:

Astazi am vrut sa ma inscriu intr-un grup yahoo. Am cautat grupul si am dat join. Mi-a aparut o caseta in care erau completate numele meu, adresa de e-mail, iar jos trebuia sa scriu un mesaj catre owner si sa scriu codul care imi aparea in imagine. Am completat si apoi am dat ok. Este prima oara cand am incercat sa ma inscriu intr-un grup pe yahoo. Intrebarea mea este daca am facut bine? Adica daca asa se procedeaza cand te inscri si daca administratorul grupului va vedea acel mesaj pentru a ma accepta in grup. Va rog raspunsuri sigure de la persoanele care se pricep

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Dupa ce ai dat ok ar trebui sa iti apara ca mesajul a fost trimis, daca nu ai completat corect iarasi ar trebui sa iti apara ca codul de siguranta a fost gresit etc.

3 răspunsuri:
| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

Daca ai parcurs toti pasii care ti se dadeau trebuie sa fie bine.

| Andrei2468 a răspuns:

Din cate am inteles, ai facut cam totul bine.Ar fi posibil ca seful grupului sa nu te doreasca in grupul lui si de aceasta ar fi posibil sa nu fi in grup. Sper ca ti-am fost de folos.

| Andrei2468 a răspuns:

Din cate am inteles eu ai facut cam totul bine.Ar fi posibil sa nu intri in club daca seful acestuia nu te-ar dori acolo. Sper ca ti-am fost de folos.