| PIKOKOKO a întrebat:

Azi mi-am facut update la driverele de sunet si acum nu mai aud nimic. M-am dus la playback devices si imi zicea ca nu am niciun driver de sunet instalat. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dezinstaleaza driverul si instaleaza din nou

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da un system restore acum

| PIKOKOKO explică (pentru RAY):

Nu am creeat un Restore Point.

| PIKOKOKO explică (pentru RAY):

Nu am driver-ul. M-am uitat in device manager si a disparut. Am incercat deja sa il instalez iar.

| RAY a răspuns (pentru PIKOKOKO):

Dezinstaleaza driverul si instaleaza din nou

| NeaMih4i a răspuns:

Pentru ca tu l-ai dezinstalat, mai instaleaza-l odata

| dante94 a răspuns:

Am patit ceva de genu incearca sa downloadezi realtek hd audio codec daca nu merge verifica placa de sunet la alt calculator daca nu merge e arsa

| Mari03 a răspuns:

Same problem. Daca esti mai advenced poti readuce Windows-ul intr-o versiune anterioara. Uneori Windows-ul (cel putin in cazul meu) isi face backup automat.

| PIKOKOKO explică (pentru Mari03):

Am rezolvat. Am mai incercat de vreo 3 ori sa reinstalez driver-ul si a 3-a oara cand i-am dat restart mi-o dat o chestie cu system recovery sau nu stiu ce si i-am dat ca nu, nu vreau. A revenit sunetul si e bine.