| nona14 a întrebat:

Bai oamenilor... e adevarat massu ala in care zice ca se inchide yahoo si ca daca nu trimiti mai departe iti vor sterge contul?

Răspuns Câştigător
| YourAngel a răspuns:

Mass-urile de genul sunt facute ca sa enerveze persoanele sau sa se bage si unii in seama pentru ca nu au ce face.Asta si vor sa faca lumea pentru a le da lor atentie...Sa fim seriosi!

5 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Nu daca erai desteapta te uitai pe yahoo de unde stia el ca se va sterge decat de acolo gandestete.NU, LEA INVENTAT.Este un fals, fake

| Traian a răspuns:

Nu este adevarat. yahoo este cel mai mare motor de cautare din lume. nu are cum sa se inchida.

| Albey a răspuns:

Directorul yahoo nu e atat de prost sa o inchida! crede-ma

| Sy0m3ys a răspuns:

Nu.au mai fost mesaje de astea si acu vreun an si un var de a meu nu o trimis si nu so intamplat nimic

| DaDaAndrei a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc Traian dar google este cel mai mare motor de cautare din lume.Cat pentru intrebarea ta raspunspunde tu la intrebarea mea. Tie ti-ar conveni o companie care face anual milarde de dolari si profitul creste de la an la an?