| 05MadalinaCEM1998 a întrebat:

acum cateva zile am sters niste programe din pc, s-a restartat, si cand s-a deschis aveam tema windows clasic, am incercat sa o schimb in windows 7, dar nu mai merge, imaginea este gri, si nu pot sa dau click pe ea, ce pot sa fac? ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| stiubepatrick a răspuns:

Este foarte simplu! trebuie sa dai click dreapta de pe mouse(butonul din dreapta)
dupa ce ti-a deschis pe ecran niste butoane apesi pe butonul"personalize"
iti deschide o fereastra si apesi "windows 7

| 05MadalinaCEM1998 explică (pentru stiubepatrick):

Stiu cum se face, dar eu nu pot sa apas pe windows 7, nu merge, imaginea e gri, si nu pot selecta nimic din windows 7