| ღβأβأ a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Am incercat sa imi golesc cat mai mult memoria ca sa instalez o aplicatie si am apelat la acest site: https://support.google.com/......er/6241347 La pasul 4 imi cerea sa reinstalez actualizarile pentru Magazin Play si am facut cum imi cerea. Am dezinstalat actualizarile din sertari si acolo spune ca va reveni la versiunea cea noua in cateva minute dar asta nu s-a intamplat. Acum Magazin play se afla intr-o versiune foarte veche si nu stiu cum sa il actualizez. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexandraColar a răspuns:

Ca sa imi golesc o aplicatie am apelat la:Google DRIVE, si la 3 aplicatii de memorie la alegere, pentru mine au fost bune, au actionat impreuna.Cat despre chestia cu magazin play, ar trebui sa vorbesti cu cineva care stie meserie happy Glumesc...la actualizare,in general, ori pui la Magazil play la setari, ori cand deschizi Magazin Play, in dreapta sus, este o rotita sau 3 puncte! Apasa acolo, va scrie actualiza, dai click. Sper ca te am ajutat! FunDA? laughing

2 răspunsuri:
| yanniskiller100 a răspuns:

Am patit asa ceva.Eu zic sa nu mai aplelezi la diferite site-uri mai ales cand esti pe telefon.Cel mai bine ar fi sa iti reinstalezi telefonul pentru a putea sa faci ceea ce iti doresti. Sper ca am fost de ajutorhappy

| iBuLL a răspuns:

Iși revine singura