| Rizer a întrebat:

Buna!
Am o intrebare!
Am msg versiunea noua si sus sunt 2 casute una cu "contacts" si alta "updates"! Cum as putea sa fac sa sterg chestiile alea din updates?
Vreau sa-mi dispara datele alea cu id si status lor!
Dar cum fac?

Răspuns Câştigător
| zer0 a răspuns:

Dai la update customize yahoo... si debifezi tot ce e acolobig grin

3 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Nu prea inteleg cu ce te deranjeaza...stai pe contacts si gata...nu`i mare filozofie.

| Rizer explică:

Am reusit, gata!happy

| Ciufu a răspuns:

Nu poti fiind ca e vresiune noua... poti scapa doar daca instalezi messenger beta 8 sau 9 nu stiu sigur ca acelea sunt mai inapoiate...