| gogu25 a întrebat:

am o problem cu calculatorul, la inceput se restarta singur iar apoi incepe sa se blocheze, i-am scos bateria si nimic. m-am uitat in cmd la chek disk si nici acolo nu e vreo problema. daca se poate sa ma ajute cineva, va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Cand face restart intra in bios si vezi ce temperatura este
sau cu everest
asta daca are placa de baza senzori

| Kampion a răspuns:

Ai probleme cu calculatorul. cred ca dela errori la mine sa resetat odata cu acest mesaj : http://1.bp.blogspot.com/......255D-1.gif Inchide toate fisierele care sunt prinse de pc adica in pc. am scris ''garfield'' si gata. Fatal error! aveam tema Rio pe atunci si am scos-o :) funda

| Gif_Emil_1994 a răspuns:

Ai incercat sa verifici temperaturile multe dintre calculatoare se reseteaza de la procesor in bios iti este setat o anumita temperatura daca procesoru face mai mult iti reseteaza automat pc incearca sa te uiti la temperatura alt ceva nu prea are ce fii doar daca iti este pe duca placa de baza