| monicka a întrebat:

am o problema cu calculatorul.imi apare mereu fraza:you may be a victim of software counterfeiting.si imi apare o chestie pe care sa o salvez.am salvat-o si am deschis-o dar nu reusesc sa fac nimic.cand imi inchid pc-ul imi zice ca se inchide, dar sta asa pana il scot eu din priza, neinchizandu-se.si nu imi apare nici poza de pe desktop.imi apare o poza neagra si in coltul de jos in dreapta acea fraza, si inca ceva. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| DarkTheory a răspuns:

Pai cica zice ca ai windosul contrafacut, daca vrei sa iti dispara toate lucrurile alea, instaleaza-ti programul remove windows genuine advantage si ai sa rezolvi totul...simplu happy

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Alooo. inseamna ca Nu are licenta la windows!

| babe100 a răspuns:

Inseamna ca e virusat pc-ul. Ar trebui sa iti faci windows-ul si sa iti instalezi un antivirus bun ca AVG.

| bandrock009 a răspuns:

Pai sti ce inseamna fraza acea inseamna ca softwerul pe care il folosesti este contra facut adica nu este original iti recomand sati instalezi unul original pentru ca acela poate fi ilegal si din aceasta cauza s-ar putea sa-ti apara fraza acea. funda?