| JustDoIt_3643 a întrebat:

Am o problema cu laptopul.De cateva zile mi se blocheaza de tot si nu mai pot face nicio comanda, doar sa tin butonul de stingere pana se opreste.Am observat ca se blocheaza in special cand conectez incarcatorul. Ce ar trebui sa fac? (am verificat si ventilatorul si l-am curatat de praf dar fara rezultat)Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Alexandra101010 a răspuns:

Da aceeasi problema am avut-o si eu. Stii care e pbl? problema e ca nu face contact incarcatorul cuu laptopul asta inseamna ca bateria i moarta. pana la urma nu o sa ti se mai deschide de loc.:-p eu zic sa il duci la reparat cat mai repede altfel poti sa iti iei adio. sau poate e prea incarcata memoria. ar trebui sa mai stergi din poze, muzica sau ce aii pe acolo de care nu ai nevoie si sa iti verifici programul pentru virusi happy