| redirect a întrebat:

Buna,
am o reclama pe desktop de care nu pot sa scap nici cum. Ma ajutati daca va rog sa scap de ea?
Multumesc!

Mai jos aveti un link cu respectiva reclama : https://imgur.com/L7iE9wi

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Resetează browser-ul. Dacă problema persistă înseamnă că ai un virus. Un adware mai exact.
Atunci ai două soluții:
1-Fă o scanare tot sistemul cu antivirusul tău. Recomand Avast Free.
2-Descarcă de pe site-ul producătorului: AdwCleaner. E un utilitar produs de cei de la Malwarebytes special pentru eliminarea adware-ului.
Succes!
happy

1 răspuns:

Descarca Malwarebytes probabil virusi