| PityShaorma a întrebat:

Buna am primit un Tab 3 de 10.1 ingi, si nu le prea am cu tabletele si din cate am inteles si din cate vad pe ea se poate baga cartela sim ( am ca la telegoane android contacte), dar pe margine nu este un loc special doar sd card si ma gandeam ca e sub capac am incercat sa deschid capacul dar nu are ceva de unde sa deschid asa ca am incercat dintr-un colt si am tras putin dar nu tare deoarece nu vreau sa rup ceva sau sa stric ceva asa ca ma puteti ajuta sa-mi spuneti unde se baga simul ori sub capac si pot trage capacul fara frica ori nu primeste sim. Multumesc!

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Depinde de tableta. de exemplu eu am o tableta galaxy tab 2 de 7 inch modelul 3110 care are doar wifi si exista si modelul 3100 care este exact la fel doar ca are si 3G si functioneaza ca un telefon. de asemenea exista si tableta galaxy tab 3 de 10 inch care are 3G si functioneaza ca un telefon dar daca zici ca nu gasesti slot-ul pentru cartela inseamna ca e doar wifi.