| adynico a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu facebook-ul. Unde trebuie sa intru pentru a alege ce sa apara la mine pe profil la sectiunea "Despre" pentru ca am intrat de la altcineva pe profilul meu si am vazut ca la mine la "Despre" apare doar unde am studiat. Cand intra cineva pe profilul meu vreau sa apara si orasul unde locuiesc si starea, gen "single". Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Adina981 a răspuns:

Intra pe profilul tau, apoi mergi la sectiunea "Despre ", dai clik pe editeaza si acolo o sa iti apara si cine poate sa vada gen public, only my, friends, etc.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa sa faci, sa spui si ce ai mancat, si cu cine te-ai culcat, si la ce apartament stai! Spune tot sa stim cine esti, poate iti facem o vizita de curtoazie!

| adynico explică (pentru K0sti):

Domnule K(zero)sti, ti-ai ocupat si tu cateva secunde din viata sa imi citesti intrebarea si sa mai dai si un raspuns penibil! Atata timp cat este vorba despre profilul meu de facebook, cred ca am tot dreptul sa aleg ce sa public si ce sa tin pentru mine! Asa ca totusi iti multumesc mult ca mi-ai acordat cateva secunde din timpul tau "pretios" pentru un raspuns penibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult celor care au luat in serios intrebarea mea! Cat despre acest K(zero)sti, ti-ai ocupat si tu cateva secunde din viata sa imi citesti intrebarea si sa mai dai si un raspuns penibil! Atata timp cat este vorba despre profilul meu de facebook, cred ca am tot dreptul sa aleg ce sa public si ce sa tin pentru mine! Asa ca totusi iti multumesc mult ca mi-ai acordat cateva secunde din timpul tau "pretios" pentru un raspuns penibil!

| Valig8 a răspuns:

Du-te la (despre si vezi ca este un pix apsa si cauta si tu acolo