| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook. Daca intra un prieten la mine pe profil,sau orice alta persoana nu apare sectiunea "Despre" in care ar trebui sa apara liceul,serviciul,orasul, etc...am incercat la administreaza sectiunile dar acolo apare bifata sectiunea "despre" si nici nu poate fi debifata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea înţeleg ce vrei să spui prin "apare bifată dar nu se poate debifa"
Ca prietenii/vizitatorii să vadă această secţiune, schimbă "confidenţialitatea"
Dacă vezi un lacăt în dreptul acestei secţiuni înseamnă că o poţi vedea doar tu. Click pe acesta şi schimbă în "Public, prietenii mei"

| W0LF7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refer ca nu apare sectiunea in cronologie.Lacat nu apare bifat deoarece la sectiunea asta nu poti schimba confidentialitatea.