| DD12 a întrebat:

Am un Laptop Toshiba Satellite A300.
Vreau sa stiu daca pot sa schimb sau daca este carcasa pentru el.
In special cea din fata pe care scrie TOSHIBA.
Adica acea carcasa cum ar veni din spatele ecranului cand e deschis laptopul.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Da, exista. Dar nu se merita sa faci asta din punct de vedere financiar. Eventual cauta unul defect pe la cineva pe okazii.ro si daca gasesti unul care arata bine (90% teapa) dar are un alt defect.mna. In orice caz, te-ai gandit la un repaint cu chit plastic happy? stiu ca suna ciudat dar poate iesii un lucru super.