| Windows95 a întrebat:

Am windows 7 si vreau sa pun windows xp, problema este ca am 4GB Ram, procesor:AMD Brazos Dual Core C60 1.0 GHZ, si am citit ca procesorul meu este pentru sisteme de operare 64 bit.Deci cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

IMplicit este si pentru 32 biti daca are 64 biti, insa pe XP o sa-ti vada doar ~3.6 GB Ram din cei 4GB, de asemenea nu iti recomand sa iti pui XPx64

2 răspunsuri:
| narutouzumachi a răspuns:

De ce sa pui xp daca ai 7?

| Windows95 explică (pentru narutouzumachi):

Pentru ca nu am destula memorie acum am utilizata 2, 20BG si am doar browser-u deschis si vreau sa am mai multa memorie libera!