| MayaBlanca a întrebat:

cine are Nokia Lumia 520? Va rog ajutati-ma cu aplicatiile. MI-am facut cont pe windows phone, dar nu inteleg cum e cu my family?

3 răspunsuri:
| Moise_Mihai_Daniel_1997 a răspuns:

E greu de explicat asa ca mai bine nu iti spun ca dupa aia adormi

| alexandrapuffy a răspuns:

Pai trebuie sa ai 2 conturi :unu al tau si unu pe numele parimtiilor tai si in familia parintilor tai iti adaugi contul tau de windows

| George_Rosu_1999 a răspuns (pentru alexandrapuffy):

Pai daca faci ca ai nai mult de 18 anii nu merge? Si eu tot de problema asta ma isbesc!