| isabelleisabelle a întrebat:

cum pot adauga un gadget propriu pe blogul meu? incerc sa bag acele coduri html dar imi spune ca acest URL contine caractere nepermise

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Daca are cod html, sau embed.sau cum apare.il introduci unde vrei pe blog

| Danitzu a răspuns:

Te duci la design-adaugati un obiect gadget si alegi de acolo in functie de ce vrei sa pui pe blog`happy

| kenzo_3134 a răspuns:

Depinde pe ce platforma esti.
daca esti pe wordpress dai la "widgets" si ai acolo.cam la fel e si la blogspot parca.

| kenzo_3134 a răspuns:

Sa inteleg ca esti pe wordpress. cei de la wordpress nu permit toate codurile pe platforma gratuita.incearca blogspot sau wordpress pe hostul propriu

| isabelleisabelle explică:

Am incercat sa bag codul dar imi spune ca acest URL contine caractere nepermise