| madducu a întrebat:

Cum se incarca bateria unui MP3? Cu cablul de date nu? Dar trebuie sa il las deschis mp3 sau inchis?
Funda:*

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

.trebuie sa il pagi in pc si sa il lasi deschis!

| andreiiso a răspuns (pentru Apache):

Cat dureaza sa se incarce? Adica l-am luat acum circa o ora l-am lasat la incarcat si daca scot mufa din el nu se deschide dar se aprinde lanterna?

3 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Daca e prevazut cu acumulator in el se poeate incarca si recomandat ar fi sa il incarci stins, in caz ca are un capac in spate si il scori si gasesti o baterie r3 AAA nu poti sa o incarci trebuie sa cumoperi alta

funda?:d

| ruPfashu a răspuns:

Mergi in piata si cumperi alta. In schimb bateria telefonului mobil se poate incarca prin cablul de date.