| razorsky a întrebat:

De ce cand ma uit la un videoclip pe youtube mi se incarca doar pana la jumatate si dupa aceea numai merge si pot sa astept mult timp ca nu isi da drumul.

Răspuns Câştigător
| Maiels a răspuns:

Upgradeaza-ti ultima versiune de flash player sau ce ai tu deoarece iti trebuie alea ca sa iti mearga videourile

5 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Incearca sa intri in videoclip si apoi dai imediat pauza.
Si asteapta sa vezi daca se incarca tot!

| BlueByMe a răspuns:

Ori e o problema cu netul, ori e de vina youtube(acum fac multe modificari pe site si merge mai greu...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.si la mine face la fel >.<

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine face tot la fel eu nu mai am memorie in C de loc

| razorsky explică:

Am observat ca nu numai pe youtube nu mi se incarca tot ci si pe alte site-uri care au video oare nu e din cauza memorie cache sau cook-uri?