| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața.

Am o problema, am un router de la Digi și problema este ca îmi pierde semnalul, adică îmi pica netul, pe televizor îmi arata semnului exclamării la wifi la fel și pe telefon, am telefon Samsung și televizor Samsung, câteodata îmi merge internetul și câteodata nu îmi mai merge, îmi arata rahatul ala de semnul exclamarii.

Care ar putea fi cauza?

Mulțumesc

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai zi si tu unde e routerul, prin citi pereti trebuie sa treaca semnalul pana la televizor... si nu te sfii sa suni la Digi, e posibil sa aiba routerul o problema, se schimba lejer.

| gabicoo a răspuns:

Cheamă-i pe doreii de la Digi! E treaba lor! Plătești abonament și taxă de mentenanță!

| Alin5644466 a răspuns:

Asa imi face si mie si abia am bagat wi-fi, din prima zi a facut asa si acum face, trebuie sa sun la digi, suna si tu la digi

| GhimboasaSorin a răspuns:

Trag pământ pe voi